Hotele w Afryce>>>
<<<Strona główna                                                

HOTELE W AZJI
                                

1. CONRAD MALDIVES RANGALI ISLANDHotel ten znajuje się w archipelagu Malediwów na Południwuym Atolu Alif Dhaal na dwóch wysepkach: Rangali i Rangalifinolhu. Goście mogą wynająć jedną ze 150 willi położonych na wodzie lub na plaży. Najbardziej niezwykła willa o nazwie Muraka oprócz części nad wodą posiada przeszkloną sypialnię, łazienke oraz salon 5 metrów pod poziomem morza.


Kolejną niezwykłą atrakcją jest jedna z ośmiu restauracji znajdująca się w przeszklonym tunelu, pokazanym na zdjęciu. Restauracja Ithaa Undersea posiada tylko 7 stolików. W czasie posiłku goście moga podziwiać piękno podwodnego świata. Aby dostac sie do hotelu należy polecieć do stolicy Malediwów - Male. Z loniska Male transfer do hotelu odbywa się hydroplanem lub szybką łodzią morską. Hotel ten został dwukrotnie wybrany na najlepszy hotel świata.

2. MIHIR GARHJest to niezwykły hotel butikowy usytuowany w Indiach w Radżastanie. Został on zbudowany na formę zamku z piasku. Jest to niespotykany hotel prezentujący bogatą kulturę, goscinność oraz niesamowity klimat, czyli cechy rozpoznawcze Radżastanu. Goście maja do dyspozycji 9 apartamentów o powierzchni aż 1700 metrów kwadratowych każdy. Z prywatnych tarasów i balkonów można podziwiac niesamowite widoki pustyń. Dodatkowo hotel oferuje róznorodna kuchnię, a w szczególności dania kuchni lokalnej bazującej na tamtejszych produktach. Goście mogą wziąć udział w warsztatach kulinarnych, dzięki którym będa mogli przygotować w domu swoje ulubione dania. Kolejna atrakcją są wycieczki  na koniach słynnej rasy Marwari.

 

       
3. MARINA BAY SANDS


     


Hotel znajduje się w Singapurze. Dysponuje on 2561 pokojami, cenrum kongresowo -wystawowoym o powierzchni 120 000 metrów kwadratowych, największym na świecie kasyno atrium. Na dachu trzech 55 piętrowych wieżowców znajduje się 340 metrowy SkyPark z 150 metrowym basenem bez krawędzi. w hotelu znajdują się również liczne restauracje najlepszych szefów kuchni, Art Scienece Museum oraz teatry. Przed hotelem możan zobaczyc największy w Azji Południowo - Wschodniej pokaz światła i wody.
                                                                                       


                                                      


                                                       
                                                                                                                                   
                                                                                               

4. ATLANTIS, THE PALMJest to jeden z najbardziej luksusowych hoteli świata. Położony jest on na wsypie Dżamira w Dubaju. Hotel jest gigantycznych rozmiarów. Jego obszar porównywalny jest do 60 boisk piłkarskich na Wembley. W obiekcie znajduje się 1500 pokoi, a także królewski apartament na ostatnim pietrze z widokiem na przepiękna panoramę Dubaju 


CIEKAWOSTKA

 Za noc w tym luksusowym miejscu trzeba zapłacić aż 30 000 $, czyli około 120 000 złotych! Gość rekordzista spędził w nim aż 20 dni.<<<<<