Hotele w Ameryce Północnej>>>
<<<Strona główna
                                                                                                  
HOTELE W AFRYCE

Hotele w na tym kontynencie wykorzystują największą zaletę Afryki - dzikie zwierzęta. Atrakcja ta czyni te hotele bardzo oryginalnymi  i wyjątkowymi na tle świata, które nie mają takich możliwości.

1. SAROVA SALT LICK GAME LODGE
Hotel znajduje sie w Kenii 400 kilometrów od Nairobi i 200 kilometrów od Mombasy na terenie Parku Narodowego Taita Hills Wildlife Sanctuary. Hotel celowo usytuowany jest w pobliżu wodopoju dla dzikich zwierząt. Ze względów bezpieczeństwa wybudowany jest na wysokich palach. Do hotelu można dotrzeć samolotem z Mombasy w 30 minut  lub samochodem terenowym z Mombasy w 3 godziny. Kolejna atrakcją jest Safari, czyli wyprawy samochodowe w celu zobaczenia i sfotografowania wielu dzikich zwierząt:

3. GIRAFFE MANOR - ZAKĄTEK ŻYRAF

Butikowy hotel znajduje się na przedmieściach Nairobi - stolicy Kenii i jest ściśe zwązany Giraffe Center. Miejsce to służy jako dom dla wielu zagrożonych żyraf Rothschilda i prowadzi program hodowlany, aby ponownie wprowadzić żyrafy do życia na wolności. Goście hotelowi mogą zobaczyć spacerujące żyfary w pobliżu hotelu. Największą atrakcją jest możliwość karmienia tych dzikich zwierząt, które za pomocą szerokich i  wysokich okien moga wstwić głowy do środka i zjeść smakołyki podawane osobiście przez gości hotelu.


<<<<<