Hotele w Australii>>>
<<<Strona główna
HOTELE AMERYKA POŁUDNIOWA


1. HOTEL ROSARIO LAGO TITICACAHotel znajduje się na terenie Peru na prywatnej wyspie Esteves nad brzegiem jeziora Titicaca. Hotel zawieszony jest zniemalże na wodach największego jeziora żeglownego na świecie. Z hotelu mozna podziwiać niezapomniane widoki wschodów i zachodów słońca oraz jedno z najwyżej położonych jezior. Aby dostać się do hotelu należy dojechać do miasta Puno.
2. MONTANA MAGICA LODGE

Hotel położony jest w dżungli rezerwatu przyrody Huilo w Chile. Do hotelu można dostać się za pomoca liny. Hotel sprawai wrażenie jakby został wykuty w skale. Niezwykłość hotelu stanowi zjawosk wody spływającej z góry na dół między oknami gości wśród gęsych liści dżungli rosnących na zewnątrz. Osobliwość hotelu stanowią również przytulne apartamenty, które noszą nazwy lokalnych gatunków ptaków. W rezerwacie przyrody Huilo można podziwiac najmniejszy gatunek jeleni.


3. QUINTA REAL ZACATECAS, MEKSYKHotel ten to jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Jest on zbudowany na odrestaurowanej arenie walki byków w San Pedro z XIX wieku. Hotel oprócz luksusowego wyposażenia stanowi romantyczne miejsce i idealną scenerię na imprezy, niezapomniane miejsce na wesela i biesiady z muzyka na żywo.

ZDOBYTE NAGRODY

Hotel Quinta Real Zacetas zdobył nagrodę międzynarodowej architektury w 1989 roku, wkrótce po inauguracji!

W POBLIŻU HOTELU


4. HOTEL SALTO CHICO, PATAGONIA
Hotel położony jest nad jeziorem Pehoe w samym sercu Parku Narodowego Torres del Paine, który od wielu lat jest na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Z hotelu można wyjsć i zwiedzć park lub podziwiać go z przeszklonych szyb hotelu. Nowoczesna architektura hotelu łączy sie z jego naturalnym otoczeniem np. białym śniegiem i zielonymi stokami. W hotelu znajduje się stajnia pełna specjalnie hodowanych koni.ODZNACZENIA HOTELU


<<<<<<