<<<Strona główna
HOTELE W AUSTRALII

1. WOODLYN PARK
Wśród zielonych wzgórz Nowej Zelandii istnieje niesamowity hotel, w którym noc można spędzić na statku, w wagonie lub w kabinie samolotu przerobionych na pokoje i miejsca do spania lub w domku, gdzie nagrywano trylogię Tollkiena Hobbit. W tym niezwykłym domku, drzwi oraz okna mają okrągły kształt i przypominają te, z książki, wymyślone przez autora. Hotel jest otoczony rozległymi łąkami i przpiękną zielenią parkową.
2. HOTEL CALILE, BRISBANEN
Hotel położnony jest w mieście Brisbane przy ruchliwej ulicy z wyjątkową grecką restauracją i z basenem. Hotel otoczony jest malowniczymi palmami. Projektanci hotelu zasięgneli inspiracji od otoczenia jakie panuje na przykład w Miami czy Rio de Janeiro. Hotel ma symbol kurortu z pieknym basenem, na którym widnieje słoneczne półkole w środku. Na terenie hotelu znajduje się grecka tawerna Hellenika. Wokół można podziwiać piękny gaj oliwny, w którym goście mogą odpoczywać i delektować się winem. W pokojach hotelu dominuje współczesna mezopotamia. W hotelu również można zażywać:
  • terapię witaminami 
  • zabiegi w indywidualnych kapsułach odnowy biolgicznej
  • superładowane zabiegi na skórę3. HOTEL PARK HATT SYDNEY
Hotel usytuowany jest na obrzeżach portu w Sydney i zapewni luksusowe pokoje o nowoczesnym wystroju. Znajduje się on pomiędzy budynkiem Opery w Sydney, a mostem Harbour Bridge. Pokoje oferują balkon ze szklanymi drzwiami sięgającymi od podłogi aż po sam sufit, co zapewnia niezapomniane widoki. W związku z tym, że Sydney to światowe centrum biznesu, w hotelu zwykle zatrzymują się goście w celach służbowych.

<<<<<